TNPU1206348KBZEN00
Dale / VishayDale / Vishay
TNPU1206348KBZEN00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPU1206348KBZEN00
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 348K OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: TNPU1206348KBZEN00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPU1206348KBZEN00
Številka dela TNPU1206348KBZEN00 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 348K OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75126 pcs Podatkovni list TNPU1206348KBZEN00.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPU Odpornost 348 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 348 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film