TNPU12063K09BZEN00
Dale / VishayDale / Vishay
TNPU12063K09BZEN00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPU12063K09BZEN00
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 3.09K OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: TNPU12063K09BZEN00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPU12063K09BZEN00
Številka dela TNPU12063K09BZEN00 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 3.09K OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80868 pcs Podatkovni list TNPU12063K09BZEN00.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPU Odpornost 3.09 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 3.09 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film