TNPV12061M80BYEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPV12061M80BYEN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPV12061M80BYEN
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.8M OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.TNPV12061M80BYEN.pdf2.TNPV12061M80BYEN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPV12061M80BYEN
Številka dela TNPV12061M80BYEN Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.8M OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49437 pcs Podatkovni list 1.TNPV12061M80BYEN.pdf2.TNPV12061M80BYEN.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPV Odpornost 1.8 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-3261-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 37 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, High Voltage, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 1.8 MOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, High Voltage, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film