TNPV12103M01DEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPV12103M01DEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPV12103M01DEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 3.01M OHM 0.5% 1/3W 1210
Podatkovni listi: 1.TNPV12103M01DEEA.pdf2.TNPV12103M01DEEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPV12103M01DEEA
Številka dela TNPV12103M01DEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 3.01M OHM 0.5% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 164544 pcs Podatkovni list 1.TNPV12103M01DEEA.pdf2.TNPV12103M01DEEA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.55mm)
Serija TNPV Odpornost 3.01 MOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 541-2547-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, High Voltage, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 3.01 MOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, High Voltage, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film