TNPW040210R0DEED
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW040210R0DEED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW040210R0DEED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10 OHM 0.5% 1/10W 0402
Podatkovni listi: 1.TNPW040210R0DEED.pdf2.TNPW040210R0DEED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW040210R0DEED
Številka dela TNPW040210R0DEED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10 OHM 0.5% 1/10W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 294984 pcs Podatkovni list 1.TNPW040210R0DEED.pdf2.TNPW040210R0DEED.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 541-3903-6
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 10 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film