TNPW040215K8BETD
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW040215K8BETD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW040215K8BETD
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 15.8K OHM 0.1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.TNPW040215K8BETD.pdf2.TNPW040215K8BETD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW040215K8BETD
Številka dela TNPW040215K8BETD Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 15.8K OHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 190914 pcs Podatkovni list 1.TNPW040215K8BETD.pdf2.TNPW040215K8BETD.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TNPW Odpornost 15.8 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena TNPW0402 15K8 0.1% T9 RT7
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Military Stopnja napak -
natančen opis 15.8 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military Thin Film Sestava Thin Film