TNPW040220K0BYTD
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW040220K0BYTD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW040220K0BYTD
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 20K OHM 0.1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.TNPW040220K0BYTD.pdf2.TNPW040220K0BYTD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW040220K0BYTD
Številka dela TNPW040220K0BYTD Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 20K OHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 88306 pcs Podatkovni list 1.TNPW040220K0BYTD.pdf2.TNPW040220K0BYTD.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TNPW Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Military
Stopnja napak - natančen opis 20 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military Thin Film