TNPW04022K21BYED
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW04022K21BYED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW04022K21BYED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.21K OHM 0.1% 1/10W 0402
Podatkovni listi: 1.TNPW04022K21BYED.pdf2.TNPW04022K21BYED.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW04022K21BYED
Številka dela TNPW04022K21BYED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.21K OHM 0.1% 1/10W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 204600 pcs Podatkovni list 1.TNPW04022K21BYED.pdf2.TNPW04022K21BYED.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 2.21 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 2.21 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film