TNPW04024K48BETD
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW04024K48BETD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW04024K48BETD
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 4.48K OHM 0.1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.TNPW04024K48BETD.pdf2.TNPW04024K48BETD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW04024K48BETD
Številka dela TNPW04024K48BETD Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.48K OHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 196278 pcs Podatkovni list 1.TNPW04024K48BETD.pdf2.TNPW04024K48BETD.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TNPW Odpornost 4.48 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Military
Stopnja napak - natančen opis 4.48 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military Thin Film