TNPW04026K20BEED
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW04026K20BEED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW04026K20BEED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 6.2K OHM 0.1% 1/10W 0402
Podatkovni listi: 1.TNPW04026K20BEED.pdf2.TNPW04026K20BEED.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW04026K20BEED
Številka dela TNPW04026K20BEED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 6.2K OHM 0.1% 1/10W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 532891 pcs Podatkovni list 1.TNPW04026K20BEED.pdf2.TNPW04026K20BEED.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 6.2 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena TNPW0402 6K2 0.1% T9 ET7 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 6.2 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film