TNPW0603156KBEEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0603156KBEEN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW0603156KBEEN
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 156K OHM 0.1% 1/8W 0603
Podatkovni listi: 1.TNPW0603156KBEEN.pdf2.TNPW0603156KBEEN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW0603156KBEEN
Številka dela TNPW0603156KBEEN Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 156K OHM 0.1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177293 pcs Podatkovni list 1.TNPW0603156KBEEN.pdf2.TNPW0603156KBEEN.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 156 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 156 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film