TNPW060315K8BETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW060315K8BETA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW060315K8BETA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 15.8K OHM 0.1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: TNPW060315K8BETA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW060315K8BETA
Številka dela TNPW060315K8BETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 15.8K OHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 186990 pcs Podatkovni list TNPW060315K8BETA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija TNPW Odpornost 15.8 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena TNPW0603 15K8 0.1% T9 RT1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Military Stopnja napak -
natančen opis 15.8 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film Sestava Thin Film