TNPW060318K2BEEC
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW060318K2BEEC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW060318K2BEEC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 18.2K OHM 0.1% 1/8W 0603
Podatkovni listi: 1.TNPW060318K2BEEC.pdf2.TNPW060318K2BEEC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW060318K2BEEC
Številka dela TNPW060318K2BEEC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 18.2K OHM 0.1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 536375 pcs Podatkovni list 1.TNPW060318K2BEEC.pdf2.TNPW060318K2BEEC.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 18.2 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 18.2 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film