TNPW060325K5BEEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW060325K5BEEN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW060325K5BEEN
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 25.5K OHM 0.1% 1/8W 0603
Podatkovni listi: 1.TNPW060325K5BEEN.pdf2.TNPW060325K5BEEN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW060325K5BEEN
Številka dela TNPW060325K5BEEN Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 25.5K OHM 0.1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 185603 pcs Podatkovni list 1.TNPW060325K5BEEN.pdf2.TNPW060325K5BEEN.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 25.5 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena TNPW0603 25K5 0.1% T9 E52 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 25.5 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film