TNPW06032K74FETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW06032K74FETA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW06032K74FETA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.74K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: TNPW06032K74FETA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW06032K74FETA
Številka dela TNPW06032K74FETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.74K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 864032 pcs Podatkovni list TNPW06032K74FETA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija TNPW Odpornost 2.74 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Military
Stopnja napak - natančen opis 2.74 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film