TNPW060348K1BETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW060348K1BETA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW060348K1BETA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 48.1K OHM 0.1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: TNPW060348K1BETA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW060348K1BETA
Številka dela TNPW060348K1BETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 48.1K OHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 213832 pcs Podatkovni list TNPW060348K1BETA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija TNPW Odpornost 48.1 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Military
Stopnja napak - natančen opis 48.1 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film