TNPW060351R1FETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW060351R1FETA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW060351R1FETA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 51.1 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: TNPW060351R1FETA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW060351R1FETA
Številka dela TNPW060351R1FETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 51.1 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 932699 pcs Podatkovni list TNPW060351R1FETA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija TNPW Odpornost 51.1 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Military
Stopnja napak - natančen opis 51.1 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film