TNPW0603560RBYEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0603560RBYEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW0603560RBYEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 560 OHM 0.1% 1/8W 0603
Podatkovni listi: 1.TNPW0603560RBYEA.pdf2.TNPW0603560RBYEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW0603560RBYEA
Številka dela TNPW0603560RBYEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 560 OHM 0.1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 230407 pcs Podatkovni list 1.TNPW0603560RBYEA.pdf2.TNPW0603560RBYEA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 560 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 560 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film