TNPW060364R9BEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW060364R9BEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW060364R9BEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 64.9 OHM 0.1% 1/8W 0603
Podatkovni listi: 1.TNPW060364R9BEEA.pdf2.TNPW060364R9BEEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW060364R9BEEA
Številka dela TNPW060364R9BEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 64.9 OHM 0.1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 415006 pcs Podatkovni list 1.TNPW060364R9BEEA.pdf2.TNPW060364R9BEEA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 64.9 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena TNPW0603 64R9 0.1% T9 ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 64.9 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film