TNPW06037K32FEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW06037K32FEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW06037K32FEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 7.32K OHM 1% 1/8W 0603
Podatkovni listi: 1.TNPW06037K32FEEA.pdf2.TNPW06037K32FEEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW06037K32FEEA
Številka dela TNPW06037K32FEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 7.32K OHM 1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1182669 pcs Podatkovni list 1.TNPW06037K32FEEA.pdf2.TNPW06037K32FEEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 7.32 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 7.32 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film