TNPW080516K4BETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW080516K4BETA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW080516K4BETA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 16.4K OHM 0.1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: TNPW080516K4BETA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW080516K4BETA
Številka dela TNPW080516K4BETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 16.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 198587 pcs Podatkovni list TNPW080516K4BETA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TNPW Odpornost 16.4 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Military
Stopnja napak - natančen opis 16.4 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film