TNPW0805499RDEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0805499RDEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW0805499RDEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 499 OHM 0.5% 1/5W 0805
Podatkovni listi: 1.TNPW0805499RDEEA.pdf2.TNPW0805499RDEEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW0805499RDEEA
Številka dela TNPW0805499RDEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 499 OHM 0.5% 1/5W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1169290 pcs Podatkovni list 1.TNPW0805499RDEEA.pdf2.TNPW0805499RDEEA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 499 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 499 Ohms ±0.5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film