TNPW080582R5BETA
Vishay DaleVishay Dale
TNPW080582R5BETA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW080582R5BETA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 82.5 OHM 0.1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: TNPW080582R5BETA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW080582R5BETA
Številka dela TNPW080582R5BETA Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 82.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 290003 pcs Podatkovni list TNPW080582R5BETA.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.125W, 1/8W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija TNPW
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena TNPW0805 82R5 0.1% T9 RT1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Številka izdelka proizvajalca TNPW080582R5BETA Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - FIFO's 2
Razširjen opis 82.5 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 82.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 Premaz, tip ohišja Thin Film