TNPW080595K3BEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW080595K3BEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW080595K3BEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 95.3K OHM 0.1% 1/5W 0805
Podatkovni listi: 1.TNPW080595K3BEEA.pdf2.TNPW080595K3BEEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW080595K3BEEA
Številka dela TNPW080595K3BEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 95.3K OHM 0.1% 1/5W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 274727 pcs Podatkovni list 1.TNPW080595K3BEEA.pdf2.TNPW080595K3BEEA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 95.3 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-3829-2
TNPW0805 95K3 0.1% T9 ET1 E3
TNPW080595K3BEEA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 95.3 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film