TNPW12061K62FETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW12061K62FETA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW12061K62FETA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.62K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: TNPW12061K62FETA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW12061K62FETA
Številka dela TNPW12061K62FETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.62K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 205507 pcs Podatkovni list TNPW12061K62FETA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPW Odpornost 1.62 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Military
Stopnja napak - natančen opis 1.62 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film