TNPW12061M27BETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW12061M27BETA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW12061M27BETA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.27M OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: TNPW12061M27BETA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW12061M27BETA
Številka dela TNPW12061M27BETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.27M OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 98052 pcs Podatkovni list TNPW12061M27BETA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPW Odpornost 1.27 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena TNPW1206 1M27 0.1% T9 RT1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Military Stopnja napak -
natančen opis 1.27 MOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film Sestava Thin Film