TNPW120620K0BETA
Vishay DaleVishay Dale
TNPW120620K0BETA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW120620K0BETA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 20K OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: TNPW120620K0BETA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW120620K0BETA
Številka dela TNPW120620K0BETA Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 20K OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 334226 pcs Podatkovni list TNPW120620K0BETA.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija TNPW
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena TNPW1206 20K 0.1% T9 RT1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Številka izdelka proizvajalca TNPW120620K0BETA Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - FIFO's 2
Razširjen opis 20k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 20K OHM 0.1% 1/4W 1206 Premaz, tip ohišja Thin Film