TNPW1206220RBXTA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206220RBXTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW1206220RBXTA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 220 OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: TNPW1206220RBXTA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW1206220RBXTA
Številka dela TNPW1206220RBXTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 220 OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 144535 pcs Podatkovni list TNPW1206220RBXTA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPW Odpornost 220 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Military
Stopnja napak - natančen opis 220 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film