TNPW12062K80BEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW12062K80BEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW12062K80BEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.8K OHM 0.1% 2/5W 1206
Podatkovni listi: 1.TNPW12062K80BEEA.pdf2.TNPW12062K80BEEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW12062K80BEEA
Številka dela TNPW12062K80BEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.8K OHM 0.1% 2/5W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 233041 pcs Podatkovni list 1.TNPW12062K80BEEA.pdf2.TNPW12062K80BEEA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 2.8 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-4597-6
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 37 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 2.8 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film