TNPW1206576KFEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206576KFEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW1206576KFEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 576K OHM 1% 2/5W 1206
Podatkovni listi: 1.TNPW1206576KFEEA.pdf2.TNPW1206576KFEEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW1206576KFEEA
Številka dela TNPW1206576KFEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 576K OHM 1% 2/5W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 268472 pcs Podatkovni list 1.TNPW1206576KFEEA.pdf2.TNPW1206576KFEEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 576 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 576 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film