TNPW120668R1BYEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW120668R1BYEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW120668R1BYEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 68.1 OHM 0.1% 2/5W 1206
Podatkovni listi: 1.TNPW120668R1BYEA.pdf2.TNPW120668R1BYEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW120668R1BYEA
Številka dela TNPW120668R1BYEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 68.1 OHM 0.1% 2/5W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171869 pcs Podatkovni list 1.TNPW120668R1BYEA.pdf2.TNPW120668R1BYEA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 68.1 Ohms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 68.1 Ohms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film