TNPW120689R8BETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW120689R8BETA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW120689R8BETA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 89.8 OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: TNPW120689R8BETA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW120689R8BETA
Številka dela TNPW120689R8BETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 89.8 OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 130499 pcs Podatkovni list TNPW120689R8BETA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPW Odpornost 89.8 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Military
Stopnja napak - natančen opis 89.8 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film