TNPW12102K94BECN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW12102K94BECN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW12102K94BECN
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.94K OHM 0.1% 1/3W 1210
Podatkovni listi: TNPW12102K94BECN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW12102K94BECN
Številka dela TNPW12102K94BECN Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.94K OHM 0.1% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 71025 pcs Podatkovni list TNPW12102K94BECN.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Serija TNPW Odpornost 2.94 kOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti Military
Stopnja napak - natančen opis 2.94 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film