TNPW12103K92BEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW12103K92BEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW12103K92BEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 3.92K OHM 0.1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: 1.TNPW12103K92BEEA.pdf2.TNPW12103K92BEEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW12103K92BEEA
Številka dela TNPW12103K92BEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.92K OHM 0.1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110069 pcs Podatkovni list 1.TNPW12103K92BEEA.pdf2.TNPW12103K92BEEA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 3.92 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena TNPW1210 3K92 0.1% T9 ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 3.92 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film