TNPW20105K60BETF
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW20105K60BETF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW20105K60BETF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5.6K OHM 0.1% 2/5W 2010
Podatkovni listi: 1.TNPW20105K60BETF.pdf2.TNPW20105K60BETF.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW20105K60BETF
Številka dela TNPW20105K60BETF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5.6K OHM 0.1% 2/5W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4492 pcs Podatkovni list 1.TNPW20105K60BETF.pdf2.TNPW20105K60BETF.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija TNPW Odpornost 5.6 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena TNPW2010 5K6 0.1% T9 R02
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 5.6 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film