TNPW20106K20BEEY
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW20106K20BEEY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW20106K20BEEY
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 6.2K OHM 0.1% 2/5W 2010
Podatkovni listi: 1.TNPW20106K20BEEY.pdf2.TNPW20106K20BEEY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW20106K20BEEY
Številka dela TNPW20106K20BEEY Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 6.2K OHM 0.1% 2/5W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4782 pcs Podatkovni list 1.TNPW20106K20BEEY.pdf2.TNPW20106K20BEEY.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 6.2 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena TNPW2010 6K2 0.1% T9 E75 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 6.2 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film