TNPW2512133KBETG
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW2512133KBETG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW2512133KBETG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 133K OHM 0.1% 1/2W 2512
Podatkovni listi: 1.TNPW2512133KBETG.pdf2.TNPW2512133KBETG.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW2512133KBETG
Številka dela TNPW2512133KBETG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 133K OHM 0.1% 1/2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4588 pcs Podatkovni list 1.TNPW2512133KBETG.pdf2.TNPW2512133KBETG.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija TNPW Odpornost 133 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena TNPW2512 133K 0.1% T9 R67
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 133 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film