TNPW2512442RBEEG
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW2512442RBEEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW2512442RBEEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 442 OHM 0.1% 1/2W 2512
Podatkovni listi: 1.TNPW2512442RBEEG.pdf2.TNPW2512442RBEEG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW2512442RBEEG
Številka dela TNPW2512442RBEEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 442 OHM 0.1% 1/2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5924 pcs Podatkovni list 1.TNPW2512442RBEEG.pdf2.TNPW2512442RBEEG.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 442 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena TNPW2512 442R 0.1% T9 E67 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 442 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film