TNPW25124M99DEEG
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW25124M99DEEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW25124M99DEEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 4.99 MOHM 0.5% 1/2W 2512
Podatkovni listi: 1.TNPW25124M99DEEG.pdf2.TNPW25124M99DEEG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW25124M99DEEG
Številka dela TNPW25124M99DEEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.99 MOHM 0.5% 1/2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4767 pcs Podatkovni list 1.TNPW25124M99DEEG.pdf2.TNPW25124M99DEEG.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 4.99 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 4.99 MOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film