TNPW251286R6BEEY
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW251286R6BEEY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW251286R6BEEY
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 86.6 OHM 0.1% 1/2W 2512
Podatkovni listi: 1.TNPW251286R6BEEY.pdf2.TNPW251286R6BEEY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW251286R6BEEY
Številka dela TNPW251286R6BEEY Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 86.6 OHM 0.1% 1/2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4747 pcs Podatkovni list 1.TNPW251286R6BEEY.pdf2.TNPW251286R6BEEY.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 86.6 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena TNPW2512 86R6 0.1% T9 E75 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 86.6 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film