TNPW25128K20BETG
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW25128K20BETG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW25128K20BETG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 8.2K OHM 0.1% 1/2W 2512
Podatkovni listi: 1.TNPW25128K20BETG.pdf2.TNPW25128K20BETG.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW25128K20BETG
Številka dela TNPW25128K20BETG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 8.2K OHM 0.1% 1/2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4471 pcs Podatkovni list 1.TNPW25128K20BETG.pdf2.TNPW25128K20BETG.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija TNPW Odpornost 8.2 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena TNPW2512 8K2 0.1% T9 R67
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 8.2 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film