WSL0603R0300FEA18
Dale / VishayDale / Vishay
WSL0603R0300FEA18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WSL0603R0300FEA18
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.03 OHM 1% 1/5W 0603
Podatkovni listi: WSL0603R0300FEA18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WSL0603R0300FEA18
Številka dela WSL0603R0300FEA18 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.03 OHM 1% 1/5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148607 pcs Podatkovni list WSL0603R0300FEA18.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Serija WSL-HP Odpornost 30 mOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena WSLL-.03CT
delovna temperatura -65°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.46mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 30 mOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Sestava Metal Element