WSL0805R0300FEA18
Dale / VishayDale / Vishay
WSL0805R0300FEA18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WSL0805R0300FEA18
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.03 OHM 1% 1/4W 0805
Podatkovni listi: WSL0805R0300FEA18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WSL0805R0300FEA18
Številka dela WSL0805R0300FEA18 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.03 OHM 1% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159741 pcs Podatkovni list WSL0805R0300FEA18.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija WSL-HP Odpornost 30 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena WSLB-.03TR
delovna temperatura -65°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.46mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 30 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element