WSL2512R0150FEA18
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2512R0150FEA18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WSL2512R0150FEA18
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.015 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: WSL2512R0150FEA18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WSL2512R0150FEA18
Številka dela WSL2512R0150FEA18 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.015 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103969 pcs Podatkovni list WSL2512R0150FEA18.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serija WSL-HP Odpornost 15 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena WSLH-.015TR
delovna temperatura -65°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 15 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element