WSL2816R0620FEH
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2816R0620FEH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WSL2816R0620FEH
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.062 OHM 1% 2W 2816
Podatkovni listi: WSL2816R0620FEH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WSL2816R0620FEH
Številka dela WSL2816R0620FEH Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.062 OHM 1% 2W 2816 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127736 pcs Podatkovni list WSL2816R0620FEH.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2816 Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
Serija WSL Odpornost 62 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena WSL2816R0620FEA
WSLK-.062TR
delovna temperatura -65°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 62 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Nonstandard Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Sestava Metal Element