WSLP27262L000JEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSLP27262L000JEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WSLP27262L000JEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.002 OHM 5% 5W 2726
Podatkovni listi: 1.WSLP27262L000JEA.pdf2.WSLP27262L000JEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WSLP27262L000JEA
Številka dela WSLP27262L000JEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.002 OHM 5% 5W 2726 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82967 pcs Podatkovni list 1.WSLP27262L000JEA.pdf2.WSLP27262L000JEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2726 Velikost / dimenzija 0.272" L x 0.260" W (6.90mm x 6.60mm)
Serija WSLP Odpornost 2 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -65°C ~ 170°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 2 mOhms ±5% 5W Chip Resistor Nonstandard Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Sestava Metal Element