WSLT2010R2200FEB18
Dale / VishayDale / Vishay
WSLT2010R2200FEB18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WSLT2010R2200FEB18
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.22 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: 1.WSLT2010R2200FEB18.pdf2.WSLT2010R2200FEB18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WSLT2010R2200FEB18
Številka dela WSLT2010R2200FEB18 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.22 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130107 pcs Podatkovni list 1.WSLT2010R2200FEB18.pdf2.WSLT2010R2200FEB18.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija WSLT-HP Odpornost 220 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena WSLTA-.220CT
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 51 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm)
Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 220 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Sestava Metal Element