1-NPT/603-1327
Delta ElectronicsDelta Electronics
1-NPT/603-1327 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1-NPT/603-1327
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka FAN - 603-1327/WM2312TR/WM2001
Podatkovni listi: 1.1-NPT/603-1327.pdf2.1-NPT/603-1327.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1-NPT/603-1327
Številka dela 1-NPT/603-1327 Proizvajalec Delta Electronics
Opis FAN - 603-1327/WM2312TR/WM2001 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6996 pcs Podatkovni list 1.1-NPT/603-1327.pdf2.1-NPT/603-1327.pdf
Premer 38.00mm Utež 0.564 lb (255.83g)
Napetostni razpon 4 ~ 13.2VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Position Rectangular Connector Statični tlak 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H Serija AFB
RPM 2600 RPM Moč (Watts) 3.84W
delovna temperatura 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Hrup 41.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial, Case Fan
Trenutna ocena 0.320A Vrsta ležaja Ball