12DCCG5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
12DCCG5B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12DCCG5B
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS
Podatkovni listi: 1.12DCCG5B.pdf2.12DCCG5B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12DCCG5B
Številka dela 12DCCG5B Proizvajalec Delta Electronics
Opis LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2908 pcs Podatkovni list 1.12DCCG5B.pdf2.12DCCG5B.pdf
Voltage - Nazivna DC - Napetost - nazivni AC 115V, 250V
Sklop zaključka Quick Connect Serija DC
Druga imena 1144-1056 delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost - Pogostost - delovanje 50/60Hz
Vrsta filtra Single Phase Tok 12A
Konfiguracija Two Stage Odobritve CSA, UR, VDE
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
12DC4
12DC4
Proizvajalci: 3M
Opis: CUNO DC CARTRIDGE HOUSING PART #
Na zalogi: 27 pcs
Prenesi:
RFQ
12DC1A25
12DC1A25
Proizvajalci: B+B SmartWorx, Inc.
Opis: 12VDC1000MA2.5MM POWER SUPPLY
Na zalogi: 5921 pcs
Prenesi: 12DC1A25.pdf
RFQ
12DPCG5B
12DPCG5B
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS
Na zalogi: 3868 pcs
Prenesi: 12DPCG5B.pdf
12DC2
12DC2
Proizvajalci: 3M
Na zalogi: 33 pcs
Prenesi:
12DB-4K(LF)
12DB-4K(LF)
Proizvajalci: JST
Opis: CONN IDC DB 12POS 2.5MM BLK PCB
Prenesi: 12DB-4K(LF).pdf
12DB-8M
12DB-8M
Proizvajalci: JST
Opis: CONN IDC DB 12POS 2.5MM GRN PCB