AA10S0300A
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA10S0300A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AA10S0300A
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
Podatkovni listi: AA10S0300A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
54 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AA10S0300A
Številka dela AA10S0300A Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3213 pcs Podatkovni list AA10S0300A.pdf
Utež 0.119 lb (53.98g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.06" L x 1.07" W x 0.93" H (52.3mm x 27.2mm x 23.5mm)
Serija AA10S Moč (Watts) 10W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 941-1675
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±0.5% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP
Učinkovitost 70% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.5A Odobritve CE, UL